- APIE MUS -

Istorija

Mes siūlome Itališką, Apulijos regione spaudžiamą, ypač tyrą alyvuogių aliejų. Čia parduodamas aliejus spaudžiamas mažame Nitti šeimos ūkyje iš Coratina bei Ogliarola barese alyvuogių veislių. 

Apie Nitti šeimos spaudžiamą alyvuogių aliejų sužinojome malonaus atsitiktinumo dėka, gavę dovanų siuntinuką iš draugų, gyvenančių užsienyje, kurie norėjo pasidalinti gyvenimo Italijoje atradimais.

Paragavę Olio Nitti pradėjome labiau domėtis pačiu alyvuogių aliejaus gamybos procesu ir taip, komunikuodami su Italijoje gyvenusiais draugais suartėjome su Nitti šeima, apie kurią trumpai ir norime papsakoti

Ši nedidelė šeimyna Apulijoje turi žemės, kurioje augina alyvuoges ir migdolus. Iš alyvuogių spaudžiamas ypač tyras alyvuogių aliejus „Olio Nitti EVO“, aliejaus gamybos vietovė yra saugoma, žymima DOP ženklu.Tai reiškia, jog šis aliejus tai tikras, autentiškasitališkas produktas. Nitti šeima aliejų spaudžia kelis dešimtmečius išlaikydami paveldėtas tradicijas, nepasiduodami masinei gamybai, chemijos naudojimui bei darbo automatizavimui. Taip rodydami tikrą atsidavimą tiesiog geram, puikaus skonio aliejui. Kiekvienas Olio Nitti buteliukas kruopščiai supilstomas, patys šeimos nariai klijuoja etiketes ant kiekvieno buteliuko ranka pažymi jo galiojimo datą bei derliaus nuėmimo laiką, vėliau savo rankomis kruopščiai paruošia siuntaeksportui. 

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums nuostabų produktą, pagamintą su atida ir meile. Tikimės, jog pamėgsite jį taip, kaip mėgstame mes!